Zmrzliny podle znamení zvěrokruhu: Jakou mraženou dobrotu vám hvězdy doporučují?

6. července 2024 • 05:12

Každé znamení zvěrokruhu je něčím specifické, a to i pokud jde o chuťové preference. Dokonce i výběr zmrzliny může být ovlivněn časem vašeho narození. Přečtěte si, jaká zmrzlina je podle hvězd ideální pro Býka, Raka nebo například Vodnáře.  

Beran chce něco nového

Zmrzlina ze zeleného čaje by mohla chutnat Beranům Zmrzlina ze zeleného čaje by mohla chutnat Beranům • Autor: iStock

Berani jsou rození vůdci a jsou přesvědčeni o tom, že to nejlepší v životě je teprve čeká. Proto nemají strach zkoušet nové věci. Zatímco ostatní se bojí zkoušet neobvyklé chutě a raději zůstávají u známé klasiky, Berani dávají přednost originalitě a každá nová příchuť má u nich šanci. Což je důvod, proč je pro ně třeba zmrzlina s příchutí zeleného čaje nebo kajenského pepře naprosto perfektní volbou.

Víte, co by měl obsahovat kvalitní nanuk pro děti?>>>

Video se připravuje ...

Býk potřebuje pohár

Býky uspokojí velký zmrzlinový pohár Býky uspokojí velký zmrzlinový pohár • Autor: iStock

Býci si potrpí na luxusní jídlo a delikatesy, které jsou nejen dobré, ale i krásně vypadají. Jsou to zkrátka velcí milovníci krásných věcí a gurmáni. Zároveň jsou konzervativní – než se pro cokoli rozhodnou, dost dlouho jim to trvá. A také nebývají zrovna skromní. Ideální volbou je pro ně zmrzlinový pohár, který uspokojí jejich mlsné chuťové pohárky a zároveň jim dodá pocit, že dostávají hodně. Několik kopečků zmrzliny, pořádná porce šlehačky a třešnička na ozdobu.

Blížencům to namíchejte

Blížencům jedině míchanou! Blížencům jedině míchanou! • Autor: iStock

Znázorněním tohoto znamení jsou dva lidé, kteří představují rozpolcenost a dualitu lidského vědomí. Blíženci potřebují zkrátka něco, co jim poskytne víc než jednu perspektivu, a rádi zkoušejí vše, co jim život nabízí. Takže když se mají rozhodnout mezi čokoládovou a vanilkovou zmrzlinou, zeptají se rovnou: a proč ne obě? Co jiného jim nabídnout než míchanou zmrzlinu? Možná by nepohrdli ani zajímavou chutí máty nebo pistácií.

Rakům vyhovuje kornoutek

Povahu Raků zcela vystihuje zmrzlina v kornoutku Povahu Raků zcela vystihuje zmrzlina v kornoutku • Autor: iStock

Raci mohou vzbuzovat dojem, že jsou nepřístupní, ale jakmile se jim dostanete pod „krunýř“, zjistíte, že umí být velmi milí, laskaví, něžní, až sladcí. Ideálně je vystihuje zmrzlina v kornoutu. Křupavá oplatka navrch a krémový sladký vnitřek.

Pro Lva rozhodně něco velkolepého

Lev touží po něčem okázalém, jako je luxusní pohár se zmrzlinou Lev touží po něčem okázalém, jako je luxusní pohár se zmrzlinou • Autor: iStock

Lvi si rádi užívají slunečnou stránku života, dokážou rozdávat energii a dobrou náladu a nic obyčejného jim nestačí. Jsou to také extroverti, kteří potřebují své publikum a obdivovatele. Pokud jdou na zmrzlinu, uspokojí je jedině velký a luxusní zmrzlinový pohár. Takový, který si budou dlouho vychutnávat bez ohledu na to, kolik má kalorií, zatímco ostatní okolo budou lízat svůj jeden kopeček zmrzliny a jen tiše závidět.

Panna uvítá zdravou zmrzlinu

Panně bude vyhovovat zdravá zmrzlina z poctivých surovin Panně bude vyhovovat zdravá zmrzlina z poctivých surovin • Autor: iStock

Známou vlastností tohoto znamení je pořádkumilovnost a šetrnost. Panny bývají většinou štíhlé, a pokud jde o jídlo, potrpí si na kvalitní, zdravé a přírodní produkty. Mražený ovocný jogurt je přesně to, co potřebují. Chutná jako opravdová zmrzlina, přitom má mnohem méně kalorií a tuku.

Váhy ocení delikatesu

Váhy by mohly ocenit stracciatellu Váhy by mohly ocenit stracciatellu • Autor: iStock

Váhy jsou rození estéti, touží po harmonii a kvalitním partnerském vztahu. Často jsou to právě ony, kdo smiřuje znepřátelené strany. Známou vlastností tohoto znamení je také nerozhodnost a váhavost. Ideální mraženou volbou je pro Váhy stracciatella, která v sobě spojuje dvě oblíbené sladkosti – jemnou smetanovou zmrzlinu a malé kousky čokolády.

Štír touží po intenzitě

Pro Štíry je ideální zmrzlina z tmavé čokolády Pro Štíry je ideální zmrzlina z tmavé čokolády • Autor: iStock

O Štírech se často hovoří v souvislosti s tím, co je tajemné a zvláštní. A pro ostatní bývá také velmi těžké zjistit, co se odehrává ve štíří hlavě. Co zkusit tmavou čokoládovou zmrzlinu? Je hodně tmavá, a ne tak sladká jako klasická čokoládová, což hodně lidí odradí. Ale právě bohatá čokoládová chuť je to, co by mohlo uspokojit chutě každého Štíra.

Střelcům stačí jedna konkrétní

Střelec si pochutná na kávové zmrzlině, která chutná všude stejně Střelec si pochutná na kávové zmrzlině, která chutná všude stejně • Autor: iStock

Střelci jsou rádi neustále v pohybu, preferují dobrodružný a nezávislý způsob života a milují cestování. Pro ně je dobrou volbou kávová zmrzlina. Ať ji ochutnají kdekoli na světě, pokaždé bude chutnat stejně – kávově. 

Pro Kozoroha jedině vanilkovou

Kozoroh ocení tradiční vanilkovou zmrzlinu Kozoroh ocení tradiční vanilkovou zmrzlinu • Autor: iStock

Lidé narození ve znamení Kozoroha jsou typičtí svou houževnatostí, pílí a chutí něčeho v životě dosáhnout. Bývají velmi nedůvěřiví a jen tak lehce ke svému srdci nikoho nepustí. Jestliže se však jednou rozhodnou, ať již pro partnera, nebo nějaký jasný cíl, jdou za ním. I v jídle si potrpí na kvalitu a tradice. Kopeček nebo dva dobré vanilkové zmrzliny je určitě nikdy nezklamou.

Vodnářům nevadí šílené kombinace

Vodnář se nebojí ani divočejších kombinací Vodnář se nebojí ani divočejších kombinací • Autor: iStock

Vodnáři bývají velmi přátelští, tolerantní, nikoho za nic neodsuzují, ale snaží se ostatní chápat. Zároveň jsou ale nevypočitatelní a svobodomyslní, a leckdy je proto nemusí jejich okolí chápat a přijímat. Celkem dobře by se k nim hodila pikantní orientální zmrzlina, která důmyslně kombinuje bílou čokoládou s chilli, mátou a citronovou trávou. Pro někoho možná nepochopitelná kombinace, což právě Vodnáři umí ocenit.

Rybám bude vyhovovat sorbet

Pro Ryby je ideální sorbet Pro Ryby je ideální sorbet • Autor: iStock

Ryby jsou idealisté a snílkové. Stále hledají cestu, jak se dívat na obyčejné věci novým způsobem. Jsou kreativní, přirozeně bezstarostné a mají umělecké sklony. Zrozence Ryb byste nejspíš potěšili kombinací několika různě barevných sorbetů – vypadá to krásně a je to vodové, což mají Ryby obzvlášť rády.

Video se připravuje ...
Autor: Anna Kopečková