Letní drinky: 6 nealko nápojů, které osvěží!

19. června 2024 • 03:07

Pochutnat si na sladkých letních plodech se dá i trochu jinak. V osvěžující kombinaci s ledovou minerálkou nebo čajem a čerstvými bylinkami se stanou tekutým hitem vašeho letního posezení s rodinou nebo přáteli.

Okurková limonáda

Nestárnoucí klasika je okurková limonáda, která jak osvěží, tak skvěle chutná. Pít ji mohou úplně všichni, bez rozdílu věku.

Video se připravuje ...

Jahodová limonáda

Zchlaďte se limonádou z čerstvých jahod, jejichž sezóna právě vrcholí. Část odložte stranou na ozdobu a zbytek rozmixujte s citronovou šťávou. Podávejte vychlazené společně s ledem!   

Jahodová limonáda Jahodová limonáda • Autor: iStock

Ledový čaj

Během letních dnů vás nejlépe osvěží čaj. Vhodný je černý, zelený nebo jasmínový, který navíc krásně voní. Zapomenout byste neměli ani na čerstvé bylinky – nejlepší přírodní dochucovadlo. 

Nejlepší letní osvěžení? Ledový čaj! Nejlepší letní osvěžení? Ledový čaj! • Autor: iStock

Melounovo-zázvorový fizz

Štiplavý zázvor dodá limonádě ten správný říz! Meloun nezapomeňte vypeckovat, aby nápoj nezhořkl, a následně rozmixujte. Letní fizz je ideální na oslavy a rodinné sešlosti, z půlky melounu připravíte plnou mísu pro všechny. 

Melounový fizz se zázvorem Melounový fizz se zázvorem • Autor: iStock

Mint Vibe

Citrusovo-mátový drink namíchaný s tonicem a perlivou Schweppes limonádou připravíte během pár vteřin doma! Na rozdíl od klasické sodovky obsahuje více bublinek, a proto můžete limonádu připravit i několik hodin předem. 

Mint Vibe Mint Vibe • Autor: iStock

Melounovo-mangová granita

Nealko drink pro milovníky sladkých limonád! Granitu z manga a melounu dejte nejprve do mrazáku a až poté podávejte rozdrcenou na tříšť. 

Granita je rozmixovaná ledová tříšť Granita je rozmixovaná ledová tříšť • Autor: iStock

Letní nealko koktejly

I svůj oblíbený osvěžující koktejl si můžete dát kdykoli a kdekoli, aniž byste museli někam na bar! Zkuste nové Relax Vol.NO, které oceníte nejen pro jejich svěží chuť, ale i nulový obsah alkoholu.

Relax Vol.NO Relax Vol.NO • Autor: Relax

Jsou nabité šťavnatou chutí, obsahují totiž 20 % ovocné složky. Vybrat si lze hned z pěti ikonických příchutí: MINT MOJITO, ORANGE SPRITZ, MANGO MULE, PEACH BELLINI nebo LIME MARGARITA. A záleží jen na vás, zda zvolíte rovnou celý karton nebo plechovku do ruky.

Určitě vám bude chutnat i domácí malinovka>>>

Video se připravuje ...

Autor: red