Jsou přímo k nakousnutí: Kabelky inspirované jídlem vás dostanou. Podívejte se do galerie!

7. července 2024 • 05:47

Jen pohled na ně vám bude dělat chutě. O čem že je řeč? O ničem jiném než o kabelkách! Extravagantní taštičky ve tvaru donutu, dortu nebo kousku pizzy navrhuje nizozemská designérka Rommy Kuperus a sklízí s nimi nejen na Instagramu velký obdiv. Podívejte se, která by se hodila právě vám!

Jeden kousek extravagantnější než druhý. To jsou kabelky a módní doplňky designérky a módní návrhářky Rommy Kuperus, známé spíše pod uměleckým jménem Rommy de Bommy. Tak dlouho hledala směr, kterým se profesně vydat, až na to přišla. „Jídlo mě vždycky fascinovalo. Miluji to, jak vypadá, všechny ty tvary, různé barvy a textury. Je to úžasné,“ říká s tím, že nikde v obchodech ani na internetu nemohla najít tašky, které by vypadaly jako skutečné jídlo, a tak je začala vyrábět sama.

Honí vás při pohledu na tyto kabelky mlsná? Upečte si třeba kremrole:

Video se připravuje ...

Je libo něco dobrého?

Jako materiál pro výrobu kabelek používá tvrdou pěnu. Protože se jedná o ručně vyráběné originály, cena se vyšplhá na několik tisíc korun. „Vytváření těchto tašek zabere hodně času a vše dělám sama,“ podotýká Rommy s tím, že nápady jí přicházejí každý den, a díky tomu vytvoří dvě až tři nové tašky za týden.

Extravagantní kabelka od návrhářky Rommy de Bommy Extravagantní kabelka od návrhářky Rommy de Bommy • Autor: Instagram/rommydebommy

Můžete si vybrat z nepřeberného množství různých motivů – v nabídce jsou hlavně sladkosti, jako třeba šlehačkové dorty, koblihy, koláče, sušenky nebo vafle, nechybějí ale ani slané dobroty, jako je pizza nebo volské oko i s pánvičkou. Kromě již zmiňovaných kabelek vyrábí i brože nebo náhrdelníky.

Pokud tedy milujete designové kousky, které hned tak někdo nemá, jsou tyto lákavé kabelky dělané právě pro vás. Rozhodně s nimi budete středem pozornosti.

Co by se vám při nošení kabelek nemělo nikdy stát?

Video se připravuje ...

Autor: Michaela Láchová