Top proteinové recepty pro hubnutí a fitness

Top proteinové recepty pro hubnutí a fitness
Autor: www.ketofit.cz
12. února 2020 • 00:00
Prezentace klienta • 

Jídla v rámci low-carb stravování, či proteinové diety jsou stále víc populární pro udržení fit postavy. Pokud jim také holdujete, určitě se vám šiknou tyhle vyladěné a snadné proteinové recepty. A že vám při dietě občas chybí oblíbené klasiky, jako pizza? Nebo něco na zub – třeba cheesecake? Tak to jste tady správně!

Proteinová dieta pro svaly i hubnutí

Oblíbenost proteinové diety, případně low-carb, ketodiety i dalších bezsacharidových diet nelze přehlédnout. Díky tomu, že jsou léty ověřené a opravdu fungují, získaly si v posledních době místo na výsluní a kralují mezi ostatními dietami.

Je přitom jedno, jestli vám BMI kalkulačka doporučuje zhubnout, nebo chcete vyrýsovat postavu, případně se připravujete na sportovní výkony. Proteinová dieta, pokud víte jak na ni, funguje skvěle. Takže pár vyzkoušených proteinových receptů se vždycky bude hodit.

Proteinové recepty – bez sacharidů, a přitom s chutí

Možná už jste pár proteinových receptů zkusili, ale nadšení se zrovna nekonalo. Jistě, proteinová dieta a vaření má svoje specifika. Stačí ale najít ty správné suroviny a požitek z jídla je zaručený.

Vybrali jsme proto jen vyzkoušené a oblíbené proteinové recepty, které navíc pracují se zajímavými surovinami pro ketodietu. A nebojte se, nestrávíte v kuchyní půl dne, jsou tu i rychlovky. Tak konec řečí, jdeme vařit a pochutnávat si!

Tipy na chutné proteinové recepty:  

Autor: www.ketofit.cz"

Luxusní tortilla bez mouky

Tortilly a wrapy jsou super praktická věc. Pokud je vydržíte nesníst hned, poslouží jako ideální svačina na cesty, nebo po cvičení. Tento proteinový recept pracuje se speciální směsí na proteinové omelety. Mouku nechejte ve spíži!

(jen 5 g sacharidů, 21 g proteinů a 26 vitamínů a minerálů)

Ukázat recept

Autor: www.ketofit.cz"

Proteinová pizza pro nízkosacharidovou dietu

Pizza při dietě? Bez sacharidů to není problém! No jo, jenže jak vykouzlit těsto bez mouky? To je hlavní tajemství našeho receptu. Pomůžeme si překvapivě směsí na proteinové koktejly a rajčatovou keto polévkou KetoFit. Viva la pizza!

(jen 3,5 g sacharidů, 10 g proteinů a 26 vitamínů a minerálů)

Ukázat recept

Autor: www.ketofit.cz"

Proteinové koláče

Při dietě či striktní sportovní výživě byste asi koláče nečekali. Ovšem tohle jsou samozřejmě koláče s minimem sacharidů, takže mlsat budete úplně v klidu. Zaručený tip, jak si z diety neudělat neustále odříkání. I tady nám pomůže směs na proteinové koktejly KetoFit.

(jen 7 g sacharidů, 34 g proteinů a 26 vitamínů a minerálů)

Ukázat recept

Autor: www.ketofit.cz"

Proteinový borůvkový cheesecake

Že cheesecake platí spíš za typický zdroj prázdných kalorií se asi shodneme. S tímto receptem si ale opravdu pochutnáte, přitom to není žádná kalorická bomba. Proteinový cheesecake je skvělý recept i pro překvapení návštěvy zdravým dezertem.

(jen 3,4 g sacharidů, 10 g proteinů a 26 vitamínů a minerálů)

Ukázat recept

Autor: www.ketofit.cz"

Hovězí na houbách s proteinovými těstovinami

Ano, tohle je taková česká klasika, což ale vůbec není na škodu! V naší verzi má recept (díky proteinovým těstovinám) minimum sacharidů, zato bohatou porci proteinů – ideální pro ketodietu, hubnutí a rýsování svalů.

(jen 9 g sacharidů, 31 g proteinů)

Ukázat recept

Proteinové tyčinky

Dobře, tohle není tak úplně recept, ale podělit se o ně s vámi chceme. Tyčinky se hodí skoro pořád – jako nouzové řešení snídaně, po tréninku, nebo když vás prostě honí mlsná. Určitě proto zkuste tyhle proteinové tyčinky od KetoFit. Mají bezkonkurenční parametry co do obsahu proteinů a minimálního množství sacharidů.

Jak vidíte, hubnutí, ani udržování štíhlé postavy nemusí být nuda bez chuti a pestrosti. Věříme, že i vás pár těchto proteinových receptů zaujme, a možná se i ve vašem jídelníčku usídlí na trvalo. Dobrou chuť!