Krása střídá nádheru: Prostřete si tabuli v jarním stylu a uvidíte, jak vám bude chutnat

2. dubna 2022 • 00:00

Jaro je v plném proudu a Velikonoce téměř za dveřmi. Inspirujte se v galerii plné nádherných prostřených velikonočních tabulí a připravte ve svých domovech nezapomenutelný zážitek. Díky našim tipům bude vaše výzdoba jedním slovem dokonalá.

Objevte kouzlo prostřeného stolu o Velikonocích. Galerie je plná slavnostních tabulí, díky kterým si svátky náležitě užijete.

Video se připravuje ...

Vsaďte na barvy

Mezi základní jarní a velikonoční barvy patří žlutá, zelená a červená. Barvou tohoto roku se stává barva Very Peri! Jedná se o modrý odstín, který v sobě ukrývá podtón fialové a růžové. S nádobím této barvy rozhodně nešlápnete vedle. Pokud dáváte přednost pestrosti, pak se nebojte experimentovat a rozsvítit vaši tabuli nejrůznějšími barvami. V kurzu jsou také pastelové barvy.

Květiny jsou základ

Základem jarní tabule jsou jednoznačně květiny. Skvěle vypadají žluté narcisy, barevné tulipány nebo fialové krokusy. Mezi hity poslední doby patří výzdoba pomocí zasazených cibulovin. Populární jsou hyacinty i modřence. Květinovou výzdobu lze doplnit mechem, větvičkami či skořápkou.

Každý detail je důležitý

Vyžehlený ubrus, látkové ubrousky a další dekorace dodají prostřené tabuli zcela jiný rozměr. Kromě květin můžete stůl dozdobit vhodným jarním svícnem nebo přírodním aranžmá z mechu.

Porcelán v jarním stylu

Stejně jako o Vánocích i během jarních dnů a Velikonoc je trendy servírovat na malovaném nádobí. Při koupi porcelánu myslete na udržitelnost a volte takové vzory, které se neokoukají. Ideální jsou jarní kytky nebo třeba roztomilé puntíky. Na takovém porcelánu se bude vaše velikonoční nádivka nádherně vyjímat.

Velikonoční sušenky si zamilujete

Velikonoční sušenky nejsou jen něčím na zub, ale poslouží i jako hezká dekorace. Křehké sušenky z lineckého těsta promazané lískooříškovým krémem a velikonočními motivy si vás získají na první pohled.

Pozvěte k sobě domů návštěvu. Skvěle k tomu poslouží vlastnoručně vyrobená přání >>>

Video se připravuje ...

Autor: DF