Tip na poslední prázdninovou neděli: F.O.O.D. piknik na Ladronce

20. srpna 2021 • 00:00

JE TO IDEÁLNÍ ZPŮSOB, JAK ZAKONČIT PRÁZDNINY: VYRAZIT S RODINOU A PŘÁTELI NA F.O.O.D. PIKNIK NA PRAŽSKOU LADRONKU. Tradiční akci – letos už po jedenácté – pořádá náš sesterský časopis F.O.O.D. Těšit se můžete na pohodové odpoledne se spoustou výborného jídla a zábavy.

Co potřebujete vědět:

Co? F.O.O.D. piknik

Kdy a kde: 29. srpna – park Ladronka

V kolik? od 11 do 19 hodin

Na co se těšit: na 120 stánků se skvělým jídlem, 900 piknikových košů plných dobrot od našeho generálního partnera LIDL, 14 kuchařských šou na scéně

Na návštěvníky čeká 120 stánků a food trucků, které tu budou nabízet jídlo z různých koutů světa, na své si přijdou milovníci burgerů, grilovaného masa, vegetariánských či veganských dobrot, zmrzliny, sladkostí, vína, piva či kvalitní kávy. Své chutě tu uspokojí úplně každý. Jídlo si lze užít v piknikové zóně a sledovat u toho třeba některou z kuchařských show, které se budou konat na hlavní scéně.

Odnést si můžete i jeden z piknikových košů plných dobrot, budou se tu prodávat za speciální cenu od 11 hodin. Přijďte, my si tuhle akci nikdy nenecháme ujít.

S kým se potkáte na F.O.O.D. pikniku:

• Markéta Hrubešová – skvělá herečka a výborná kuchařka bude celou akci moderovat

• Roman Paulus – michelinský šéfkuchař 4x vystoupí se svou kuchařskou show a během celého odpoledne bude dirigovat přípravu jídel v zóně Lidlu

• Karolína Fourová – hvězda Instagramu a popularizátorka kvalitních potravin vystoupí s kuchařskou show a také se s ní můžete potkat ve stánku redakce F.O.O.D.

• Neplecha na plechu – oblíbená foodblogerská dvojice vás naučí upéct emapanadas

• Veronika Šmehlíková alias Koko – hvězda pořadů o vaření předvede 2x své umění na hlavní scéně

Menu v Lidl zóně

› Pečený losos s bazalkovým ragú

› Pečená vepřová panenka s luštěninami a žampiony

› Tvarohový nok s ragú z lesních plodů

› Kremrole s citronovým sněhem

Autor: TR