Nová limitovaná edice kapesních nožů Alox od Victorinox

15. května 2017 • 00:00
Prezentace klienta • 

Přidejte trochu barvy do svého každodenního života! V tomto roce vám legendární švýcarská značka Victorinox přináší opravdu svěží novinku: limitovanou edici ALOX, která v sobě ukrývá tři nejpopulárnější modely kapesního nože: Classic, Cadet a Pioneer. A když je řeč o svěžesti, té nože odpovídají i svou vzrušující olivově zelenou střenkou.

Až dosud byla většina modelů ALOX sladěna v odstínech stříbrné, Victorinox však učinil důležitý krok kupředu a vytvořil řadu, která bude každým rokem obměňovat svou barevnost. Vzniknou tak nože moderního designu zachovávající si svých původních, a uživateli tolik oceňovaných, kvalit – nezničitelnosti, mechanické dokonalosti a praktické funkčnosti. 

Kapesní nože o velikosti 58, 84 a 98 milimetrů jsou opatřeny aloxovanou střenkou, dodávající ochranu proti korozi a poškození, a řadou užitečných přídavných funkcí, jako je pilník na nehty, šroubovák, nůžky nebo praktický výstružník. 

Classic

Kód: 0.6221.L17

Velikost: 58mm

Funkce: čepel, pilník na nehty se šroubovákem, nůžky, nerezový kroužek na klíče

Autor: Victorinox"

Cadet

Kód: 0.2601.L17

Velikost: 84mm

Funkce: čepel, pilník na nehty s čističem nehtů, otvírák na konzervy s malým šroubovákem, otvírák na lahve se šroubovákem a odstraňovačem izolací, nerezový kroužek na klíče

Autor: Victorinox"

Pioneer

Kód: 0.8201.L17

Velikost: 93mm

Funkce: čepel, výstružník a průbojník, otvírák na konzervy s malým šroubovákem, otvírák na lahve se šroubovákem a odstraňovačem izolací, nerezový kroužek na klíče

 

Autor: Victorinox"