F.O.O.D. piknik uchvátil Prahu hlavně hamburgery! 9. září na ně vyrazte do Olomouce

Video se připravuje ...
4. září 2017 • 13:08

Časopis F.O.O.D. oslavil 10 let a není lepší oslavy časopisu o jídle než uspořádat piknik se skvělými hlavními chody, dezerty i nápoji. Právě takový byl F.O.O.D. piknik, který proběhl v neděli 3. 9. na pražské Ladronce. Co návštěvníkům chutnalo nejvíce a na co se stály nejdelší fronty?

Počasí, ač jsme se obávali, vyšlo na jedničku a zůstali jsme v suchu. To samozřejmě také přispělo k dobré náladě. Pro návštěvníky bylo připraveno hned několik zón, kde si mohli v klidu a v sedě sníst to, co si u stánků koupili. Dorazila také spousta dětí, na které se v programu myslelo jako vždycky a mohly se zabavit spoustou her, soutěží a vyfotit se s oblíbenými oživlými postavičkami z animovaných filmů.

Podívejte se na předávání dortu k narozeninám časopisu F.O.O.D.:

Video se připravuje ...

Největší fronty byly klasicky na burgery, které se připravovaly hned v několika food tracích a stáncích, ale v masové konkurenci obstál i stánek s pravou španělskou paellou od El Romero, zabodovaly i Avocado street bistro, pravé palačinky z Galetky nebo slovenská specialita pagáčky z pekárny pod Vyšehradem. Divoženka rozlévala limonádu, mohli jste okusit všechny možné druhy vína nebo pravý český cider ze Ciderie Kliment ze Všenor.

Pokud jste F.O.O.D. piknik v Praze nestihli, nezoufejte! 9. září si na něj můžete vyrazit do Olomouce!

Autor: Redakce